Genel

Unutulmaz Bir Etkinlik; İllüzyon Müzesi

0
Unnutulmaz Etkinlik İllüzyon Müzesi

İstanbul’da illüzyon müzesi olarak da bilinen AOİM kapılarını bütün çocuklara ve çocuk olmayı sevenlere açıyor. Her çocuğun ilgi gösterdiği kültür ve sanat etkinlikleri bu merkezde çocuklar ile buluşuyor. Çocuklar kadar ailelerin de yakından izlediği ve takip ettiği illüzyon müzesi hem etkinlik ve aktiviteleri ile hem de sahip olduğu farklı illüzyon konseptleri ile her kesimden ziyaretçi için merak konusu oluyor. Çocukları ile eğlenceli vakit geçirmek ve mutlu bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin ilk tercihi bu müze oluyor. Haftanın birçok gününde misafirlerine hizmet veren İstanbul illüzyon merkezi bu kapsamda ziyaretçilerine oldukça unutulmaz anlar yaşatmayı garanti ediyor.

İllüzyon Maceraları ve İllüzyon Parçaları Bu Müzede

İllüzyon yediden yetmişe her insanın merak ettiği ve her gördüğünde merakla izlediği bir sahne sanatıdır. Çocuklar başta olmak üzere her kesim illüzyona karşı gelemeden seyretmek ister. İllüzyon sanatında kullanılan birçok malzeme bu müzede çocukların ve illüzyon sevenlerin karşısına çıkıyor. Hepsi birbirinden ilgi çekici ve ilginç olan malzemeleri yakından görmek ve sahne sanatları dünyasına yakından göz atmak isteyenler için en doğru adres İstanbul Oyuncak Müzesi’dir.

Çocuklar İçin Etkinlikler

AOİM içerisinde yer alan etkinlikler kapsamında çocuklar çeşitli etkinliklerle buluşuyor. İllüzyonların eğlenceli halinin sunulduğu AOİM’de çocuklar belli kısımlarda oyuncakların kahramanlarına eşlik ederek masalsı bir dünyada eğlenmenin keyfine sahip oluyor. Çocuklarınız ile birlikte siz de eğlenmek isterseniz yapmanız gereken her gün açık olan AOİM’i ziyaret etmek olacaktır.

AOİM ziyaretçilerinin birçoğunun en büyük merakı müze içerisinde yer alan birbirinden farklı binlerce oyuncaktır. Özel antika ve koleksiyonların birer parçası olan bu oyuncaklar arasında çizgi film kahramanları, bebek ve araba koleksiyonları, denizaltı ve gemiler, hayvanlar âlemi, silahlar ve tanklar gibi birbirinden farklı birçok oyuncak modeli bulunur. Birçok çocuğun odasını süsleyen oyuncakların yanı sıra bir dönemin çocuk olan bireyleri de kendi hayatlarına ait oyuncak parçalarını bu sergide bulur. Çocukluğunda oynadığı oyuncakları tekrar gören bireylerin yüzlerindeki şaşırma ifadesi ile bu müzenin sembol durumları arasında yer alır.

İstanbul Oyuncak Müzesi

Previous article

En Eğlenceli İllüzyon Müzesi

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Genel