Genel

Şirket İçi Etkinlik İçin İllüzyon Müzesi

0

Günümüzde kurumsal olan pek çok firma, çalışanları arasındaki iletişimi arttırmak ve böylece aile ortamını kurabilmek için şirket içi etkinlikler düzenlemektedir. Eğer siz de bu konuda görevli iseniz, firmanız içerisinde bir etkinlik düzenlemek istiyorsanız İstanbul İllüzyon müzesi bu konuda en çok tercih edeceğiniz mekanlardan birisi olmak üzere hazırlanıyor! Çok yakında açılacak olan Avrupa Oyuncak ve İllüzyon Müzesi içerisinde, siz de firmanızda bulunan kişiler de son derece eğlenceli vakitler geçireceğe benziyor.

Avrupa İllüzyon Müzesi Nerede?

Türkiye’nin en iddialı, en büyük ve farklı konseptlerini içeren illüzyon müzesi olmaya hazırlanan Avrupa Oyuncak ve İllüzyon müzesi Başakşehir’de Mall of İstanbul’da hizmete girecek. Uzun saatler boyunca açık olacak olan Avrupa İllüzyon Müzesi’ni iş çıkışlarınızda ya da hafta sonu tatillerinde firmanız ile ziyaret edebileceksiniz. Grup olarak geldiğinizde daha avantajlı ve eğlenceli gezebileceğiniz müzemiz için artık geri sayım başladı!

İllüzyon Müzesinde Neler Bulunur?

Dünyada da çeşitli örnekleri bulunan illüzyon müzeleri genellikle insanların algılarını yanıltan çeşitli konseptleri içeren mekanlardan oluşur. Türkiye’de de en büyük illüzyon müzesi olacak olan AOİM yani Avrupa Oyuncak ve İllüzyon Müzesi çok yakında ziyaretçilerine unutamayacakları bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.

İster iş arkadaşlarınız ile isterseniz de aileniz ile rahatlıkla gelebileceğiniz illüzyon müzesinin bir kısmı da oyuncak müzesi olarak karşınıza çıkacak! Oyuncak müzesi kısmında ise nostaljik pek çok oyuncağa rastlayacaksınız. Dünyanın dört bir yanından toplanan bu oyuncaklar ile çocukluğunuza doğru bir yolculuğa çıkacağınıza eminiz.

Oyuncak ve illüzyon müzesi sayesinde çocuklarınızla kaliteli ve eğlenceli bir gün geçireceğinize eminiz! Çocuklarınızın okul dönemlerinde onlara moral desteği vermek için bu şekilde müze etkinlikleri yapmak her zaman iyi bir fikir olabilir. Bu nedenle Avrupa İllüzyon müzesi açıldığında ilk ziyaretçilerden olmak için bizi takipte kalmanızı öneririz!

 

Oyuncak ve İllüzyon Müzesi Açılıyor

Previous article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Genel