Genel

Öğrencilere Moral Etkinlikleri

0
Öğrencilere Moral Etkinlikleri

Öğrenciler için tercih edilebilecek en güzel etkinliklerden bir tanesi İstanbul Oyuncak Müzesi’ni ziyaret etmektir. Hemen her yaş gurubunun ziyaretine açık olan bu müzede çocuklara yönelik olarak bin bir çeşit oyuncak yer alır. Her yaş grubundan insana ve çocuğa ev sahipliği yapan AOIM sahip olduğu birçok aktivite ve etkinlik ile çocuklarla eğlenceli vakit geçirmek için en güzel adreslerden bir tanesidir. Çocukları hem ödüllendirmek hem de onlara farklı bir gün yaşatmak için İstanbul Oyuncak Müzesi haftanın birçok günü acıktır. Müze içerisinde yer alan birbirinden güzel etkinlikler çocukların eşliğinde gerçekleşir ve çocukların birçok yeni beceriyi edinmesi sağlanır.

Müze Kapsamında Yılbaşı Süsleme Etkinlikleri

AOIM kapsamında sunulan çocuk etkinlikleri çocukların yoğun ilgisi ile karşılaşır. Çocukların gizli becerilerinin ortaya çıkartıldığı bu etkinliklerde çocuklar yaratıcılıklarını ve yeteneklerini ortaya çıkarma fırsatı bulurlar.

AOIM kapsamında sunulan etkinlikler çocukların bütün bilgi ve becerilerini gün yüzüne çıkarmaya yöneliktir. Birçok farklı etkinlik ile çocukların tasarım yapmasına fırsat verilir. Tasarım atölyelerinde çocukların oyuncak başta olmak üzere birçok ürünü tasarlanmasına fırsat verilir. Çocukların ellerinden çıkan tasarımlar müze içerisinde sergilenmeye açılır. Sohbetler ve masal dinletileri ile gerçekleştirilen tasarım etkinlikleri çocukların farklı bir ortamda eğlenmelerini sağlar. Son derece eğlenceli olan bu etkinlik müze içerisinde haftanın birçok gününde programlı bir şekilde çocukları bekler.

İstanbul Oyuncak Müzesi İllüzyon Gösterileri

İstanbul Oyuncak Müzesi içerisinde yer alan illüzyon müzesi çocukların illüzyon olan merakını gidermeye yardımcı birçok konsepte sahiptir. İllüzyon sanatının gösterilmesine eşlik eden birçok konsept bu müzede çocuklara sunulur. Her yaştan insanın büyük bir merak duyduğu illüzyon sanatına ait en önemli bilgiler ve illüzyon odaları bu müzede sevenleri ile buluşur. Birbirinden güzel parçaların sergilendiği oyuncak müzesi içerisinde yer alan oyuncaklar dünyanın dört bir tarafından özenle toplanarak bir araya getirilmiştir. Bu sayede dört neslin yakından takip edeceği ve ilgi duyacağı oyuncaklar bu müzede toplanmıştır. Gezi sırasında çocuklar birçok oyuncağı ilk defa görme keyfi yazarken aileler de birçok oyuncağın kendi dönemlerine ait olmasının şaşkınlığını yaşar.

Hafta Sonu Çocuklar İle Birlikte Yapılabilecek Aktiviteler

Previous article

İstanbul Oyuncak Müzesi

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Genel