Genel

En Eğlenceli İllüzyon Müzesi

0
En Eğlenceli İllüzyon Müzesi

İstanbul’da kapılarını ziyaretçilerine açan illüzyon müzesi, çocuklar ile gidilebilecek etkinlikler listesinde ilk sırada göze çarpıyor. Farklı konseptlerin bulunduğu illüzyon müzesi içerisinde yer alan dekorasyonlar ve sahip olduğu çeşitlilik ile ziyaretçilerini büyülüyor. Yediden yetmişe oyuncak seven herkesin ziyaret edebileceği bu müze içerisinde yer alan bir irinden farklı eğlence ve aktiviteler gün boyu ziyaretçilerine eğlenceli zamanlar yaşatıyor. Her kesimden ziyaretçinin akın ettiği müze içerisinde birbirinden farklı gösteriler çocukların katılımı ile daha da renkli bir hal alıyor.

İllüzyon Müzesi ve Aktiviteler İle Gün Boyu Eğlenme Fırsatı

AOIM kapsamında sunulan illüzyon konseptleri ile çocukların dünyası renklenir ve çocuklar farklı arkadaş grupları ile bir arada eğlenmenin tadını çıkartması fırsatı yakalar. Birçok farklı gösterinin sergilendiği müze haftanın her günü farklı yaş gruplarından ziyaretçilerini ağırlar. Gençlerin de ilgi gösterdiği gösterilerde birçok ziyaretçi çocukluk zamanlarına geri döner ve çocuklar ile birlikte eğlenmenin tadını çıkartır. İstanbul genelinde hafta sonu çocuklar ile yapılacak aktiviteler listesinde yer alan bu müze hem eğlenmenin hem de etkinliklere katılmanın en doğru adresidir.

AOİM İle Eğlenceli Zamanlar

Bütün çocuklar için ideal bir etkinlik olan bu müze ziyareti ile çocuklar hayal güçlerini geliştirme şansı elde ederler. Binlerce oyuncak çeşidinin sergilendiği müzede birbirinden ilginç bebek tasarımları da yer alır. Koleksiyonlar halinde ziyaretçilerine sunulan bebekler müze ziyareti boyunca ziyaretçilere sergilenir. Çocukların becerilerini geliştirme ve düşündüklerini gerçeğe dökebilme anlamında oldukça etkili olan tasarım aktiviteleri etkinlik kapsamında ziyaretçilerden oldukça ilgi görür.

Çocuk Etkinlikleri İle Eğlenceli Anlar

AOIM içerisinde yer alan etkinlikler çocukların eğlenceli vakit geçirmesi için tasarlanır. Bu kapsamda İstanbul illüzyon ve oyuncak müzesi içerisinde çocuklara sunulan eğlenceli çocuk etkinlikleri ile çocuklar doyasıya eğlenme fırsatı bulur. Etkinlik içerisinde yer alan konserlerde şarkılara çocuk korosu eşlik eder. Çocuk şarkılarının seslendirildiği bu müzik dolu ortamda birçok çocuk hem şarkılara eşlik eder hem de ayni zamansa eğlenme imkânı bulur. Siz de çeşit çeşit etkinliklere katılarak çocuğunuzla keyifli zamanlar geçirmek isterseniz yapmanız gereken AOİM’i ziyaret etmek olacaktır.

Unutulmaz Bir Etkinlik; İllüzyon Müzesi

Previous article

Hafta Sonu İçin Eğlenceli Aktivite; İllüzyon Müzesi

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Genel